Silesia Marathon

Podziękowania za pomoc w realizacji Maratonu Silesia

silesia_marathonDzisiaj do naszej szkoły dotarły podziękowania z Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie za pomoc w organizacji Maratonu Silesia. My te podziękowania kierujemy dalej do wszystkich wolontariuszy, którzy zaangażowali się w organizację tej imprezy a także do ich opiekuna – Beaty Zaręby. Dziękujemy!

Nasi „maratońscy” wolontariusze: Klaudia Muc, Alicja Piaskowska, Joanna Poźniak, Joanna Krzemińska, Iga Kocur, Karolina Matysiak, Marta Kurowska, Agata Lesik, Roksana Mytko, Krzysztof Stalmach, Mateusz Tomanek, Daniel Szczęsny, Patrycja Strempel, Justyna Wąchała, Betina Füllbier, Julia Gabor, Kinga Leszczorz, Patrycja Bijak, Damian Wszołek, Karolina Brzezińska, Daniel Kurzaj, Roksana Poloczek, Adrian Kern i Weronika Papierkowska.