Zakręciliśmy do końca!

IMG_5153Już całe dwa lata społeczność matejkowska pomaga w akcji zbierania nakrętek. Każda plastikowa nakrętka po soku, szamponie, płynie do kąpieli zapełniała szkolną piwnicę. Razem uzbieraliśmy 1150kg. Jednak matejkowscy wolontariusze nigdy dają za wygraną.

Zaczynamy następny sezon zbierania korków!!! A wraz z nim nowe plakaty. Przyłącz się i Ty oraz Twoi znajomi. Być może sąsiad z drugiego piętra ma worek korków i nie wie co z nim zrobić. Pamiętajcie, że każda plastikowa nakrętka MOŻE POMÓC INNYM.

Korków garść to ilość spora, więc wrzuć każdą nakrętkę do naszego wspólnego wora 🙂