Hospicjum Cordis

Uśmiech dla wszystkich

IMG_5525W dniu wczorajszym nasi wolontariusze wzięli udział w spotkaniu dla przyjaciół Hospicjum Cordis zorganizowanym przez Społeczne Towarzystwo Hospicjum Cordis oraz Polska The Times „Dziennik Zachodni”. Spotkanie odbyło się w Teatrze Śląskim i było okazją do nadania tytułu Honorowego Wolontariusza prof. zw. dr hab. inż. Jerzemu Buzkowi oraz do wręczenia hospicyjnych Orderów Uśmiechu 22 osobom i instytucjom zaprzyjaźnionym z Hospicjum Cordis. Odbyła się również licytacja przedmiotów na rzecz Hospicjum Cordis, a całość uroczystości uświetnił spektakl artystów z Teatru Śląskiego pt. „Moja Abba”. Jak przystało na taką uroczystość, wszyscy wyszli z uśmiechem na ustach.