WOŚP

Blisko coraz bliżej!

wospNiespełna tydzień dzieli nas od wielkiej Matejkowskiej Licytacji! W czwartek o godzinie 12:20 po raz kolejny dr Kamil Paździor będzie sprzedawał powietrze z balonów 🙂 Obecność wolontariuszy na aukcji jest obowiązkowa ze względu na szkolenie BHP.

Do środy każdy zainteresowany (nie tylko z naszej szkoły) może ofiarować coś na aukcję. Uczniowie proszeni są o przekazywanie rzeczy na licytację swoim wychowawcom, a wszystkie pozostałe osoby mogą przekazywać rzeczy do biblioteki (na parterze szkoły).

Wolontariusze w czwartek od godziny 9 do 15 oraz w piątek od 7:30 do 12:30 mogą odbierać w bibliotece identyfikatory, puszki i serduszka. Prosimy o zabranie reklamówki w celu bezpiecznego transportu puszek.

W niedzielę wolontariusze od świtu kwestują, a od godziny 15 do 17 oddają puszki w sztabie gdzie będą mogli także ogrzać się ciepłą herbatą i posilić kiełbasą.

O 18 zapraszamy wszystkich (nie tylko wolontariuszy) na boisko szkolne aby zapalić tradycyjne Światełko do Nieba.

Proszę wszystkich wolontariuszy o zapoznanie się poniższą informacją:

Fundacja po raz kolejny stawia na kontakt ze sztabami, wolontariuszami i darczyńcami za pomocą aplikacji mobilnej. W tym roku dzięki pomocy firmy Play razem CocoLab.pl i AppsWith.us przygotowała aplikację na telefony z systemem iOS i Android.

Możecie je ściągnąć tutaj:

App Store TUTAJ

Google Play TUTAJ

Program, poza znanymi w tego typu urządzeniach funkcjami takimi jak przekazywanie najnowszych informacji ze Sztabów, możliwością wsparcia Fundacji za pomocą SMSa czy aktualizowanym licznikiem zebranej kwoty, pozwala na przeglądanie finałowych wydarzeń, a także oznaczanie wolontariuszy na specjalnej mapie. Oznaczanie odbywa się za pomocą skanowania unikalnego kodu QR, który każdy wolontariusz posiada na swoim identyfikatorze.

Wolontariusze, którzy najwięcej razy zostaną „zeskanowani” przez użytkowników aplikacji – otrzymają nagrody od marki Play i Fundacji WOŚP.

Dotychczas nikt w Polsce nie łączył świata realnego z platformami mobilnymi angażując przy tym społeczność. Wierzymy, że takie podejście sprawi, że wiele osób skorzysta z aplikacji pomagając przy tym Orkiestrze.