WOŚP

Karuzela licytacji…

IMG_5593Tradycyjnie wczorajszy dzień upłynął Matejkowiczom na corocznej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. XXI finał WOŚP to pomoc na rzecz ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Jak zwykle kręciło się… Na salę przybył nawet biały koń i słoń z WOŚP – owej karuzeli. Niezawodny dr Kamil Paździor zlicytował wszystko, co było do zlicytowania, pozostał pusty stół. Powodzeniem cieszyły się domowe przetwory z przełajkowych spiżarni. Zapach kawy przygotowanej przez prof. Sontaga dodawał jeszcze większego animuszu uczestnikom imprezy. Oryginalną koszulkę Orkiestry wylicytowała Julia z IIIb za sumę 105 zł. Gratulujemy! W całości zebraliśmy wczoraj 1872 zł. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i dar serca. Zapraszamy w niedzielę o godzinie 18.00 na Matejkowskie tradycyjnie światełko do nieba, które zapłonie na boisku szkolnym.

Do zobaczenia w niedzielę!