Imprezy sportowe

Uśmiech dla przedszkolaków

IMG_6859I kto powiedział, że 13-tego w piątek to dzień pechowy? Nie można było tego zaobserwować dzisiejszego dnia na twarzach siemianowickich przedszkolaków. Na obiekcie sportowym „Michał” odbyła się tradycyjna spartakiada najmłodszych naszego miasta. Ponad 40-tu matejkowskich wolontariuszy i naszych absolwentów stanęło na wysokości zadania organizując to sportowe widowisko. Występy tancerek i tancerzy, sportowe konkurencje, pokazy ratownictwa, zwiedzanie wozu policyjnego, strażackiego i karetki pogotowia dostarczało mnóstwo wrażeń, a z wymalowanych twarzy nie schodził uśmiech. W rytmie samby uczestnicy dzisiejszej spartakiady rozpoczęli XXXII obchody Dni Siemianowic. Nikt na pewno dzisiaj nie miał pecha – wygranymi byli wszyscy, bo chodziło o dobrą zabawę i uśmiech.
A wolontariusze…. no cóż – spisali się na trzynastkę 😉

Dziękuję…