Hospicjum Cordis

Idą święta!

IMG_4313Choć za oknem może jeszcze tego nie widać, ale wkrótce święta. Jak co roku, wolontariusze zamieniają się w malarzy zdobiąc tysiące pisanek. Zapraszamy serdecznie wszystkich do wspólnej pracy ale jednocześnie miłego spędzania czasu wolnego. Grupowy wyjazd – sobota godzina 9:18 z przystanku głównego w Siemianowicach.

Poniżej zaproszenie z zaprzyjaźnionego Hospicjum Cordis do wspólnej akcji:

Serdecznie prosimy wszystkich o pomoc w malowaniu pisanek Wielkanocnych .Musimy przygotować 15 tys. pisanek , wszystkie fundusze pozyskany ze sprzedaży pisanek w Niedzielę Palmową oraz w okresie Triduum Paschalnego zostaną przeznaczone na potrzeby Podopiecznych naszego domu hospicyjnego.

Malowanie pisanek rozpoczynamy 14 marca .Można nam pomóc codziennie od godz.9.00 .Informacje pod nr .tel:721 911 397 .

Wszystkich chętnych zapraszamy do pokoju wolontariatu na parterze w seg.B.

Nie potrzebny jest wielki talent , tylko serce i czas….

Dziękujemy…

Kwesta