Szlachetna Paczka

Matejkowska paczka…

IMGChoć świąteczny czas dopiero przed nami, już teraz rozpoczynają się przygotowania do kolejnej akcji ” DRUŻYNY SUPER W ” – nasza drużyna ” SUPER M „. Jak co roku społeczność matejkowska staje się darczyńcą, ale już dzisiaj są poszukiwani wolontariusze,  którzy ukończyli 18 lat, do przygotowań w terenie. Jeśli chcesz mieć radość niesienia pomocy, szansę sprawdzenia się w działaniach, lubisz pracę na wysokich obrotach, masz chęć realnej pomocy i rozwoju cenionych na rynku pracy kompetencji: komunikacji, organizacji wolnego czasu, NIE CZEKAJ – ZGŁOŚ SIĘ do opiekuna szkolnego wolontariatu ( Beata Zaręba, bzareba@mateja.edu.pl) do 8 października.