WOŚP

Matejkowska licytacja

15B8407Matejkowska aukcja z niespodziankami rozpoczęła się dziś przed południem. Kalendarze, płyty, domowe przetwory, książki, kubki, biżuteria, a nawet kryształowe szachy w krótkim czasie znalazły swoich właścicieli. Emocji nie brakowało, a największym powodzeniem cieszyły się wośpowe gadżety. Licytację jak zwykle prowadził niezawodny dr Kamil Paździor, a nad całością działań sztabu czuwa, jak co roku mgr Beata Zaręba. W tym roku zebraliśmy na aukcji 1.539,00 zł! Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji.