Hospicjum Cordis

Wieczorne granie

IMG_6681-KopiowanieW poniedziałek w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbył się niezapomniany dla wielbicieli poezji śpiewanej, rocka i bluesa, koncert charytatywny dla Społecznego Towarzystwa Hospicjum Cordis. Mieliśmy przyjemność wysłuchać niesamowitych artystów: Antoniny Krzysztoń i Macieja Balcara z zespołem Niebo, którzy od lat są dobrymi przyjaciółmi Hospicjum Cordis. Organizacja koncertu, kiermasz, kwesta dostarczyły nowych doświadczeń, a uwieńczeniem wieczoru były autografy na płytach i rozmowy z wielbicielami. I tak nastała północ. Wrażenia z koncertu zostaną w pamięci, a melodyjne chwile możemy odtwarzać z płyt. Dziękujemy!!!