Ludzie niepowszedni…

Ostatni dzień roku szkolnego to najlepszy moment, aby podziękować wszystkim Matejkowiczom, którzy nie szczędzili swego czasu, siły i potu, podejmując w trakcie roku szkolnego wiele działań i wyzwań.

Dziękuję serdecznie wszystkim matejkowskim wolontariuszom za czas, uśmiech i serce ofiarowane w niezliczonych akcjach matejkowskiego wolontariatu. Wy już dobrze wiecie, że „to co robimy dla innych, jest tym co naprawdę warto robić.”

Matejkowscy wolontariusze: Krysztof Watała, Monika Bilska, Aleksandra Kuczek, Adrianna Bereś, Adam Jakubik, Adam Kuźnik, Patrycja Rogocz, Michał Majcher, Marcin Romanowski, Łukasz Wilczek, Magdalena Jochymczyk, Sandra Mazguła, Paulina Opiełka, Jarosław Juranek, Natalia Koczorowska, Noemi Krauze, Karolina Pawłowska, Wiktoria Grochulska, Alicja Różańska, Natalia Wanot, Wiktoria Uznańska, Monika Okuńska, Kamila Sagała, Ewelina Dzierwa, Wioletta Musialik, Patryk Popielarz, Jakub Fidurski, Norbert Tomaszkiewicz, Martyna Buchmann, Magdalena Bruch, Sandra Gradek, Patrycja Przybylska, Nicoletta Ofton, Kornelia Szapert, Paulina Chamera, Weronika Bielanik.