Imprezy sportowe

Mateja w świecie dziecka…

Już za nami kolejna Spartakiada Przedszkolaków. 50-tka matejkowskich wolontariuszy uczestniczyła w przygotowaniu i prowadzeniu tej jedynej, niepowtarzalnej imprezy dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Były gry i zabawy sportowe, malowanie twarzy i zdjęcia z uroczymi maskotkami. Można było poznać tajniki świata policji, pogotowia, straży i WOPR-u, które są bardzo dobrze znane naszym uczniom.

Dziękuję serdecznie wszystkim matejkowskim wolontariuszom za sprawne działanie, perfekcyjną organizację, skuteczną komunikację i, jak zwykle, uśmiech i serce dla wszystkich.

Beata Zaręba
Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)