Imprezy sportowe

Otrzymaliśmy Podziękowania Za Półmaraton Dąbrowski…

Właśnie otrzymałam podziękowania, więc przekazuję wszystkim niedzielnym biegaczom.

W imieniu pani Beaty  i całego zespołu pracowników Oddziału 1 w Siemianowicach Śląskich chcieliśmy jeszcze raz Wam wszystkim Wolontariuszom podziękować za wsparcie naszej akcji charytatywnej podczas Półmaratonu Dąbrowskiego.Myślę, że najlepszym podziękowaniem będzie sms od Beaty:

„Słowa nie wyrażą tego co czuję… Łzy, radość, chęć walki i dzięki za wielkie serca, które dla mnie biegły. Przede mną trudny czas ale z takim kopem dam radę. Wkrótce do Was wracam !!! ”

Poniżej trochę informacji o niej samej – to dla niej pobiegliśmy.

https://skarbonka.alivia.org.pl/beata-motloch

Ps. Poniżej również podziękowania od Gospodarza – Pani Dyrektor Iwony Michalskiej.

Dzień dobry,
serdecznie dziękuję wszystkim za udział w jubileuszowym Półmaratonie  Dąbrowskim, za ogromne zaangażowanie, pozytywną energię, wspaniałą atmosferę i wolę walki do ostatniego kilometra, wspierając akcję charytatywną dla naszej koleżanki Beaty z Oddziału w Siemianowicach Śląskich. Historycznie , to pierwszy dąbrowski półmaraton, w którym wzięło czynny udział tak wielu pracowników Naszego Banku, indywidualnie oraz biegnąc w 4 sztafetach. To wyjątkowa przyjemność gościć Was na dąbrowskiej imprezie biegowej. Gorące podziękowania i wielkie ukłony również dla Waszych znajomych i bliskich, którzy fantastycznie kibicowali, a także wspierali nas w sztafetach. Dziękuję również wszystkim, którzy organizacyjnie wspierali to wydarzenie. Już dzisiaj zapraszam serdecznie na kolejne wydarzenie za rok.

Pozdrawiam

Iwona Michalska
Dyrektor Oddziału

Beata Zaręba
Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)