Niewidzialni świętują :-)

Jak co roku matejkowscy wolontariusze – “niewidzialni” – świętują wspólnie Światowy Dzień Wolontariusza. To czas dla nas, nic nie trzeba, a wszystko można. Wspólne biesiadowanie, śpiewy, tańce i rozmowy – na wszystko jest czas. Bo to fajne, że fajni się fajnie bawią 🙂 Młodzi ze starymi tzn. z absolwentami, wolontariusze klas pierwszych, drugich i trzecich, w matejkowskim pałacu wszyscy razem w jednej komnacie, która pękała w szwach. A tak poważnie.

Dziękuję z całego serca wszystkim razem i każdemu z osobna, za wasz uśmiech, czas, serce, zaangażowanie i za to, że zawsze jesteście tacy jacy jesteście. A jesteście najlepsi…

Tę noc na zamku spędzili: Roksana Poloczek, Wiktoria Piaskowska, Barbara Szybiak, Betina Fullbier, Kamila Sagała, Monika Okuńska, Kornelia Szapert, Magdalena Bruch, Iga Gościniak, Mikołaj Żądło, Klaudia Kania, Wioletta Musialik, Sandra Grzesica, Patryk Popielarz, Damian Puszer, Norbert Tomaszkiewicz, Justyna Waluda, Wiktoria Uznańska, Natalia Wanot, Monika Bilska, Aleksandra Kuczek, Natalia Koczorowska, Krzysztof Watała, Patrycja Rogocz, Adrianna Bereś, Magdalena Jochymczyk, Sandra Mazguła, Marcin Romanowski, Krystian Stefanik, Alicja Różańska, Monika Dziurzyńska, Nicola Jonik, Martyna Lisowska, Nicol Moskwa, Julia Kupka, Arkadiusz Nogaj, Kinga Tabała, Maja Piegza, Kamila Strzelczyk, Wioletta Lis, Anna Dziemba.

P.S. Na zamku jest też księżniczka Daizy 😉

Zdjęcia w galerii.