Silesia Marathon

Impreza na 102…

20161002_105142Dopiero trwały przygotowania do kolejnej edycji Marathonu Silesia,a tu już proszę 42 km minęły w mgnieniu oka. W tym roku wyzwanie podjęło 60 wspaniałych matejkowskich wolontariuszy. Jeśli dodamy do tego dystans maratonu (42.195km) to możemy śmiało powiedzieć, że wyszła nam impreza na 102 🙂 Serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom, którzy swą postawą i działaniem przyczynili się do umilenia niejednej chwili tegorocznym maratończykom. A jeszcze większe podziękowania za Wasz profesjonalizm, kreatywność i niezawodność w działaniu.

Widzimy się na następnej akcji 🙂