WOŚP

Takie chwile jak te…

Pierwsze skojarzenia ze słowem styczeń: sylwester, fajerwerki, sesja i oczywiście WOŚP. Matejkowicze nie wyobrażają już sobie Wielkiej Orkiestry bez tradycyjnej matejkowskiej licytacji, zbiórki i światełka do nieba. Rozpędziliśmy się w tym roku tak, że padł rekord licytacji – 2736 zł – i idąc za strzałem pobiliśmy rekord zbiórki sztabu. Po północy dowiedzieliśmy się o kwocie 36.162,54 zł. W życiu są rzeczy, które warto, i są rzeczy, które się opłaca, ale nie zawsze, to co warto, się opłaca, i nie zawsze to, co się opłaca, warto. Magia matejkowskiego wolontariatu łączy w sobie to, że warto i się opłaca – pomagać. Tegoroczne hasło WOŚP jest idealne, bo Mateja i WOŚP zawsze mierzą wysoko!