WOŚP

Mocne uderzenie…

Nie ma jak dobra rozgrzewka przed 24 finałem WOŚP. Pierwszy gol za nami. Zakończyliśmy coroczną matejkowską licytację, prowadzoną przez coraz doskonalszego dr. Kamila Paździora. Dzisiaj przeszliśmy samych siebie 🙂 Zlicytowaliśmy wszystko co było do zlicytowania – nawet rzeczy niemożliwe 🙂 I chyba dlatego kwota, którą uzyskaliśmy pobiła wszystkie dotychczasowe licytacje. Magiczna liczba to 2736 zł i to dzięki waszej hojności, ofiarności, kieszeni i portfeli.

Dziękuję serdecznie całej społeczności Matejkowskiej –  nauczycielom, uczniom, absolwentom, rodzicom za to, że jesteście. Do zobaczenia w niedzielę o godz. 18.00 na tradycyjnym matejkowskim światełku do nieba.