Czasem nie trzeba wiele słów…

_15B6648

Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania, strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli.

Paulo Coelho

Dziękuję wszystkim za gotowość i chęci odkrywania nieznanego, siłę pokonywania strachu i odwagę zmian w życiu. A tak po prostu – za czas, uśmiech i serce.
Życzę spokojnych, radosnych wakacji. Zbierajmy siły na nowy rok ?

Nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie, nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.

Paulo Coelho

WOLONTARIUSZE MATEI!!!

Wiktoria Piaskowska, Aleksandra Wróbel, Martyna Tomczok, Barbara Szybiak, Danuta Buras, Wiktoria Nowak, Klaudia Kamrowska, Jessika Ficoń, Dominika Byrska, Maja Piegza, Justyna Sokołowska, Marta Waida, Patrycja Termin, Kamila Strzelczyk, Wioletta Lis, Anna Dziemba, Kinga Tabała, Piotr Ellgoth, Arkadiusz Nogaj, Dawid Bednarczyk

A tak minął nam rok