WOŚP

Licytacja pod banderą Matei

W czwartek matejkowskie mury zamieniły się w otchłań wielkiego oceanu i łapiąc wiatr w żagle ruszyliśmy w świat. Wystartowała Matejkowska Licytacja, która jak co roku porywa za sobą entuzjastów niesienia pomocy. Bo jak można nazwać inaczej wylicytowanie słoika smalcu domowej roboty za jedyne 80 zł 😀 Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom, licytującym, przygotowującym, którzy w tym dniu wzburzali matejkowskie wody, aby jak największą kwotą zasilić XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielkie fale oceanu wyrzuciły na brzeg kwotę w wysokości 5 989 zł.

Zdjęcia w galerii.