To niemożliwe!?

wikiNiemożliwe? A jednak! 🙂 Odpoczywający matejkowscy wolontariusze to rzadki widok. Tym razem to rzeczywostość. Piątkowe popołudnie oraz wieczór, matejkowscy” Super W” spędzili przy kawie, domowym cieście, ognisku, pieczeniu kiełbasek. Czasem trzeba się zatrzymać. Wspólne rozmowy, śmiechy, a przede wszystkim czas spędzony razem to coś, co pozostawi ślad…
Niektórzy po raz pierwszy poczuli smak pieczonego ziemniaka, inni przełamali strach przy zapalaniu zimnych ogni 🙂 a to wszytko podczas świętowania Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Ognisko w grudniu? – padały pytania, a czemu nie – NIEMOŻLIWE to tylko słowo.

Więcej zdjęć w galerii.