Wieczorne spotkania

1Wczorajszy wieczór młodzież spędziła w miłej atmosferze dostojnych wnętrz Siemianowickiego Centrum Kultury – Willi Fitznera. Odbyło się tam kolejne spotkanie z cyklu Znani Siemianowiczanie. Tym razem gościem specjalnym była pani Małgorzata Pichen, znana naszej młodzieży jako organizator wielu imprez sportowych, w których wolontariusze biorą udział.  – To miłe spotkanie, fajnie było zobaczyć i dowiedzieć się czegoś więcej o osobie, z którą się współpracuje. – mówi jeden z  wolontariuszy. Pani Małgosia oprócz odpowiedzi na zadawane pytania zdradziła nam parę tajemnic, które z uśmiechem przyjmowała widownia. Miła atmosfera, wiele życzeń, podziękowań, zapach kawy i dźwięk fortepianu – to wszystko w towarzystwie niepowtarzalnej osoby – Pani Małgosi.
Dziękujemy za wiele możliwości rozwoju i życzymy uśmiechu na co dzień – tak po prostu.