Silesia Marathon

3×40

IMG_7922Ponad 42 km w 4 min z ponad 40 niezawodnymi wolontariuszami. Witamy serdecznie w naszym składzie Matejkowiczów klas pierwszych. A to skład “Matejkowskich Maratończyków 2014” : Julia Kupka, Martyna Lisowska, Ewelina Matczak, Maja Piegza, Justyna Sokołowska, Patrycja Termin, Kamila Strzelczyk, Kinga Tabała, Wioletta Lis, Martyna Tomczok, Aleksandra Wróbel, Wiktoria Piaskowska, Barbara Szybiak, Klaudia Kuc, Magdalena Dygas, Danuta Buras, Wiktoria Nowak, Magdalena Tutaj, Jessika Ficoń, Daria Sztuber, Martyna Sklaska, Zuzanna Pieczyk, Karolina Rogowska, Kasia Andrejko, , Roksana Miczka, Krzysztof Hojka, Oliwia Kurowska, Katarzyna Lysko, Alicja Czajor, Daria Gawenda, Paulina Mituła, Justyna Wąchała, Patrycja Strempel, Joanna Poźniak, Betina Fűllbier, Roksana Poloczek, Beata Zaręba.

Kto jeszcze raz chce przeżyć ostatni Silesia Marathon to zapraszamy.