Silesia Marathon

VI Maraton już za nami…

IMG_7970Ponad 40 km do przebiegnięcia. To już za nami… Po raz szósty matejkowscy wolontariusze, w składzie, ponad 40 wolontariuszy pomagali spełniać biegowe marzenia. Praca w biurze zawodów, na punkcie odżywczym i przy zabezpieczeniu tras daje wiele możliwości, wykazania się kreatywnością, dobrą organizacją pracy oraz umiejętnością komunikacji w zespole. Tym razem pogoda dopisała, a entuzjazm i uśmiech wolontariuszy dodawał maratończykom energii do dalszego biegu.

Dziękuję serdecznie wszystkim wolontariuszom, którzy w sobotę i w niedzielę poświęcili swój czas i energię, aby sprawić radość innym.