Szlachetna Paczka

Matejkowska Paczka!

Pamiętajcie do piątku możecie przynosić podarunki w ramach akcji Szlachetna Paczka. Środki czystości, słodycze, produkty długoterminowe i podarunki płynące z głębi Waszego serca. Każdy z nas może wywołać uśmiech na czyjejś twarzy. Podarunki można składać na portierni.

Szlachetna Paczka

Super moc…

Kolejny rok, przedświąteczny weekend, więc i kolejna akcja Szlachetnej Paczki za nami. Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, którzy mają super moc i wiedzą, że pomaganie jest super i radość jest super i matejkowicze super, więc podsumowując jesteście super. Każdy z Was ma tę moc i może jej używać przez cały rok. Zdjęcia w galerii.

Szlachetna Paczka

Niewidzialni Lubią Wyzwania :)

Miniony weekend był pełen magii, uśmiechu i łez radości. Kolejny raz matejkowscy wolontariusze włączyli się w akcję SuperW – Szlachetna Paczka. Dwa dni ciężkiej pracy, która przyniosła jednak jeszcze większy ogrom satysfakcji, to niezapomniane chwile. Serdeczne podziękowania dla matejkowskich Niewidzialnych, kórzy znaleźli czas, ochotę i siłę aby zbliżające się Święta dla wielu były szczęśliwsze. Gratulacje […]

Szlachetna Paczka

Gwiazdka tuż, tuż…

Chyba nikt jeszcze nie myśli o świątecznym nastroju. Są jednak SuperW. To wolontariusze Szlachetnej Paczki – oni pracują już od września. Ruszyła kolejna edycja tego projektu, w który co roku angażuje się matejkowska młodzież. W tym roku jeszcze bardziej niż zwykle. Regionalnym przedstawicielem Siemianowic Śląskich została nasza absolwentka – Zuza Pieczyk. Osoby lubiące wielkie wyzwania […]

Szlachetna Paczka

Podziękowania dla SuperW

Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w tegoroczną Matejkowską Szlachetną Paczkę. Szczere uśmiechy i łzy szczęścia, których doświadczali wolontariusze, są niewypowiedzianymi słowami -dziękujemy. Ogromne podziękowania dla niezastąpionych liderów – naszych absolwentów – Zuzi, Beci i Roxi. Wszyscy jesteście nadzwyczajni 🙂 Więcej zdjęć w galerii.

Szlachetna Paczka

Drużyna SuperW

Kochani, rodzinki ze „Szlachetnej Paczki” nadal czekają na Wasze gorące serca. Wielki finał akcji już w najbliższy weekend. Do jutra możecie wesprzeć siemianowickie rodziny różnymi podarunkami. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego 🙂 Pamiętajcie, RAZEM możemy więcej.

Szlachetna Paczka

Nasi „Super W”

Najserdeczniejsze podziękowania dla naszych wolontariuszy Szlachetnej Paczki – Zuzi, Martyny, Bożeny, Oli, Darii, Krzyśka i Kasi (naszej Absolwentki). Tylko Wy wiecie ile czasu, poświęcenia i wyrzeczeń kosztował Was ten przedświąteczny okres, ale również to Wy wiecie, że było warto… Więcej zdjęć w galerii.

Szlachetna Paczka

Zapraszamy do SuperW

Jak co roku rusza akcja “Szlachetna Paczka”. SuperW to kluczowa postać aby akcja odniosła sukces. Więcej o Paczce poczytasz tu : https://www.facebook.com/SzlachetnaPaczkaSiemianowiceSlaskie https://www.superw.pl/ http://www.szlachetnapaczka.pl/ http://www.mediana.nazwa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5414&Itemid=1&pop=1&page=0 Jeśli po przeczytaniu, chcesz dołączyć do naszej drużyny, zaloguj się tutaj: https://www.superw.pl/rekrutacja2014/login/20642.html    

Szlachetna Paczka

Matejkowska paczka…

Choć świąteczny czas dopiero przed nami, już teraz rozpoczynają się przygotowania do kolejnej akcji ” DRUŻYNY SUPER W ” – nasza drużyna ” SUPER M „. Jak co roku społeczność matejkowska staje się darczyńcą, ale już dzisiaj są poszukiwani wolontariusze,  którzy ukończyli 18 lat, do przygotowań w terenie. Jeśli chcesz mieć radość niesienia pomocy, szansę […]

Szlachetna Paczka

Uśmiech dla wszystkich…

Składamy serdeczne podziękowania całej społeczności matejkowskiej oraz przyjaciołom Matei, którzy, jak co roku, tak bardzo zaangażowali się w Szlachetną (Matejkowską) Paczkę. Dziękujemy młodzieży, która pokazała wielkie serce przekazując pieniądze, które były przeznaczone na świąteczne klasowe prezenty dla potrzebujących. Przekazujemy wszystkim darczyńcom uśmiech od obdarowanej rodziny życząc spokojnych, radosnych Świąt.