Podziękowania

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

„To co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić” Lewis Carroll Z okazji tego niepowtarzalnego dnia – Międzynarodowego Dnia Wolontariusza  składam najszczersze podziękowania dla Wszystkich wolontariuszy. Za uśmiech serce i to co najcenniejsze – czas darowany w licznych akcjach matejkowskiego wolontariatu. Wam te słowa nie są obce Dziękuję że jesteście – opiekun matejkowskiego […]

Schronisko dla zwierząt

Idzie zima, podaj łapę!

Tradycyjnie rusza coroczna zimowa akcja zbiórki dla zwierząt w schroniskach. Jeśli nie jest Ci obojętny los naszych czworonożnych przyjaciół, zapraszamy do pomocy. Można przynosić karmę i niezbędne akcesoria zostawiając je w wyznaczonym miejscu. Dziękujemy serdecznie w imieniu czworonogów.

Silesia Marathon

Maratończycy na start!

Jeśli każdy z matejkowskich maratońskich wolontariuszy przebiegłby po pół kilometra, zebrałby się cały dystans XII Maratonu Silesia. Serdeczne podziękowania dla matejkowskich maratończyków za danie możliwości spełniania marzeń. Wasza postawa i zaangażowanie są godne złotego medalu. Serdecznie dziękuję!

WOŚP

Cumujemy

Otrzymaniem pisma – rozliczenie Sztabu 28 Finału WOŚP. Matejkowski Sztab 2020 zostaje rozwiązany. Wszystkie ręce na pokład odwołane. Dziękuję Wszystkim, którzy podczas 28 Finału w jakikolwiek sposób nieśli pomoc. Oficjalna kwota to 67 514,16 zł. Opuszczam statek – Szef Sztabu.

WOŚP

Wszystkie ręce na pokład

Uwaga! Informacja dla wszystkich matejkowskich marynarzy, którzy w niedzielę wypływają na szerokie wody 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W niedzielę od 13:00 do 17:00 wszyscy marynarze przybijają do matejkowskiego portu – sztab 2LO;  ul. Leśna 1. O godz. 18:00 tradycyjne Matejkowskie Światełko do Nieba – zapraszamy Wszystkich, aby wspólnie w matejkowskim sercu spotkali się […]